Temelini 2004 yılında attığımız Nirvana Besyo Ankara’nın en eski ve en köklü kurslarından biri olmuştur. Kurulduğu günden bu yana başarı çizgisini hep yukarı taşıyarak Türkiye’nin saygın ve en bilinen kurslarından biri haline gelmiştir. Başarı oranımız yıllardır %90’ın altına inmemiştir. Binlerce öğrenciyi Türk sporuna kazandıran bir kurs olarak amacımız her öğrencimizin çalışarak savaşarak hakkettiği yerlere gelmesidir.

Nirvana Spor Akademi Hazırlık Kursu olarak alanında uzman eğitmenler eşliğinde bilimsel antrenman metotları uygulanarak ve her bir öğrencinin geleceğinin ülkemizin geleceği olduğu düşüncesiyle bıkmadan, usanmadan ve sabırla çalışarak öğrencilerimizi üniversiteli yaparak hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı oluyoruz.

Nirvana Spor Akademisinde umut dağıtmak yok, eğlenmek yok, pes etmek yok, göz yaşı yok, düştüğün yerde bırakmak yok, düştükten sonra ayağa kalkmak var, acı var, disiplinli çalışmak var, yorgunluk var, çok çalışıp bileğinin hakkıyla istediğini almak var.

Arkadaşlık ve Kenetlenme Duygusunu Sonuna Kadar Yaşayan, Hocadan daha öte öğrencilerine ağabey olmaya çalışan, birbiri için sevinen ve ağlayan müthiş dostlukların kurulduğu bir yer.

İLETİŞİM :

0554 612 37 01 / 0554 781 46 51 / 0554 216 67 66